Çözümlerimizle tanışmak ister misiniz? Formest!
FormestFormestFormest
(Pzt-Cm)
Şişli, İstanbul
FormestFormestFormest

Çözümlerimiz

Sahadaki Çözüm Departmanınız!

Firmanız için doğru tercih Formest

Uzman kadrosu, yüksek standartları ve güçlü ağıyla Formest, markanızı hedeflerine ve hedef kitlesine ulaştıracak tüm ticari pazarlama çözümlerini sunar.

MERCHANDISING

Günümüz rekabet ortamında kazançlı çıkabilmeniz için Visual, Retail ve Sales Merchandising alanlarında markanıza özel çözümler sunuyoruz…

MERCHANDISING

+

BORDROLAMA

İlave kadro ve personel ihtiyacınız için geniş İK havuzumuz ile çözüm üretiyor, işe alım öncesi, sırası ve sonrasında profesyonel hizmetler sunuyoruz.

BORDROLAMA

+

RAPORLAMA

Satış hedeflerinizi gerçekleştirmek için ekipler kuruyor, eğitiyor ve yönetiyoruz. Bu sırada son teknoloji ekipmanlarla ekip ve performans takibi yapıyor ilgili raporları oluşturuyoruz.

RAPORLAMA

+

EVENT MARKETING

İletişim hedeflerinize yönelik yüksek standartlarda etkinlikler için yaptığımız tüm çalışmalarda her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyor, stratejik çözümler çerçevesinde en iyi deneyimleri hayata geçiriyoruz.

EVENT MARKETING

+

SATIŞ DESTEK

Türkiye’nin her yerinde iş hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için tadım aktivitelerinde samplige, marka elçilerinden direkt satışa ve anket çalışmalarına kadar birçok satış artırıcı çözümleri sunuyoruz.

SATIŞ DESTEK

+

POP YÖNETİMİ

Türkiye geneline yayılmış güçlü ağımızla POP malzemelerinin lojistiği için ihtiyaca göre 1.000 m2’den 15.000 m2’ye kadar depo veya alan organize ediyor, profesyonel lojistik kadrosuyla yönetiyor ve raporluyoruz.

POP YÖNETİMİ

+

DOOR TO DOOR (D2D)

Türkiye geneline yayılmış güçlü ekip ve ekipmanlarımızla; hedef kitlenizin olduğu her yerde markanızı temsil ediyoruz. Çatkapı ürün ve hizmetlerinizi tanıtıyoruz. Kapınızı tüm Türkiye’ye açıyoruz.

DOOR TO DOOR (D2D)

+

SAHA KONTROL HİZMETLERİ

İş sonuçları ile nokta potansiyellerini ölçerek, insan kaynağı ve bütçeyi en verimli modelle sahada hayata geçiyoruz. Size Formest’te en efektif çözümleri sunuyoruz.

SAHA KONTROL HİZMETLERİ

+


Çözüm Sağladıklarımız