Çözümlerimizle tanışmak ister misiniz? Formest!
FormestFormestFormest
(Pzt-Cm)
Şişli, İstanbul
FormestFormestFormest

Kurumsal


Kurumsal

Pazarlama sahasında sonuç odaklı hizmetler sunan FORMEST, markanızın sadece bir çözüm ortağı değil, sadece departmanı değil, kelimenin tam anlamıyla sahadaki çözüm departmanıdır!
Markanız için özelleştirilen iş süreçleri ile sahada bir departmanınız gibi çözümler sunar. Bir çözüm ortağı olmanın avantajları ile ekipler kurar, yönetir, denetler        ve raporlar.
Peki nedir çözümler? Ne değildir desek yeri!.. Markanızı olan ve ihtiyaç haline olabilecek hizmetlerle hedef kitlenizle hızlı, ekonomik, teknolojik ve etkili bir şekilde buluşturmaktır. 20 yılı aşkın tecrübe, Türkiye genelindeki    5 şube ve güçlü insan kaynağı ile sahada bir departmanınız gibi yer almaktır.
Bu şekilde bilinirlik, bulunurluk, deneyimleme, ölçme, denetleme, itibar artırma, satış destek faaliyetleri ve benzeri faaliyetlere bağlı tüm ticari operasyonları gerçekleştirmektir.
Bu çözümler iş hedeflerinize göre yeri gelir; tüm işe alım, bordrolama, özlük ve hukuki süreç takiplerini yöneterek ekip tedariği olur… Kıyafetten araca, standdan pop tasarımlarına kadar A’dan Z’ye ekipman tedariği olur.   Yeri gelir bu tedariklerle; Merchandising, Door to door, Gizli Müşteri, Denetim, Sayım, Mobil Saha Raporlama hizmetleri olur… Yeri gelir, Sampling, Roadshow, POP dağıtımı, satış noktası aktiviteleri, açılışlar ve etkinlikler olur. Yeri gelir, ihtiyaç duyacağınız yepyeni bir çözümü sunmak olur.
Türkiye sahasında verebileceğimiz hizmetlerin ucu bucağı yoktur, sınırı ihtiyaçlarınız olur!
Sahadaki çözüm departmanınız… FORMEST!Sahadaki çözüm departmanınıza ulaşmak tıklayın.

İletişim


Sahadaki çözüm departmanınız… FORMEST!

Türkiye sahasında verebileceğimiz hizmetlerin ucu bucağı yoktur, sınırı ihtiyaçlarınız olur!

Çözüm

1

MERCHANDISING

3

RAPORLAMA HİZMETLERİ

5

EVENT MARKETING

7

POP YÖNETİMİ

ve

sahadaki çözüm departmanınız!

Formest

Sahadaki çözüm departmanınız!

2

BORDROLAMA HİZMETLERİ

4

DOOR TO DOOR (D2D)

6

SATIŞ DESTEK

8

SAHA KONTROL HİZMETLERİ
admin-ajax